Šablóna Capacco SK1 Jesenica, čierna a sivá

Šablóna Capacco SK1 Jesenica, čierna a sivá
Celková cena0,94 EUR s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 0,94 EUR s DPH
Nie je možné objednaťvyprodáno
Kód4001Záruka24 mesiacov

Veľká šablóna Capacco SK1

Strešná krytina Capacco je vyrobená z recyklovaného materiálu (káblových izolátorov), t. j. z mäkčeného PVC. Ide o vysoko kvalitný a odolný materiál, ktorý odoláva poveternostným vplyvom, UV žiareniu a mechanickému poškodeniu. Vlastnosti materiálu zabraňujú uchyteniu a rastu machov. Možno ho použiť na pokládku na šikmé a strmé strechy (minimálny sklon strechy musí byť 25°), na novostavby a vďaka svojej hmotnosti je ideálny na rekonštrukcie striech.

Capacco SK2 Velká šablona


Vlastnosti strešnej krytiny

Vďaka svojim vlastnostiam sa táto strešná krytina môže použiť na polkruhových alebo kruhových strechách, kde sa bežne používa len opláštenie. Zloženie materiálu zaručuje mrazuvzdornosť, odolnosť voči nárazom, degradácii a poveternostným vplyvom. Krytina má veľmi dobrú odolnosť voči horľavosti (materiál je samozhášavý). Po nalepení na podklad sa krytina odpružuje, jednotlivé šablóny sa v strede mierne ohnú a vytvorí sa konečný a špecifický vzhľad strechy. Výrobou strešnej krytiny Capacco z recyklovaného materiálu získavame veľmi zaujímavú cenu za prakticky nesmrteľnú strešnú krytinu. Na jeden meter štvorcový krytiny je potrebných 9,5 šablón.


Potrebné vybavenie na pokládku

Pre každú šablónu potrebujete dva 36 mm medené kartónové klince, medenú vírivú sponu na upevnenie a vymedzenie diletantov na šablónach. K strešnej krytine je vhodné pridať aj odvetrávacie škridly T5 na odvetranie strešnej konštrukcie. Na oplechovanie strechy budete potrebovať"hrebeňové oplechovanie r.š. 333 mm, Prefalz, hladké","záveternú lištu r.š.250mm, Prefalz, hladký","odkvapový r.š.167mm-základ, Prefalz, hladký","odkvapový r.š.250mm, Prefalz, hladký", všetko ideálne v antracitovej farbe P.10Na rezanie a konečnú úpravu a kladenie šablón budete potrebovať rostexovú frézu a kladivo na monolitické strešné krytiny Festa.


Video návod na pokládku strešnej krytiny Capacco


Špecifikácie strešnej krytiny

  • Veľkosť šablóny: 345x345 mm
  • Hmotnosť šablóny: 0,90 kg
  • Hrúbka materiálu šablóny: 5-6 mm
  • Spotreba šablón na m2: 12,8 ks
Farbačiernosivá
Capacco je skladaná strešná krytina malého formátu. Používa sa na pokrytie šikmých a strmých striech. Je určená pre novostavby a rekonštrukcie. Ocenia ju najmä tí, ktorí uprednostňujú osobitý vzhľad a zaujímavú cenu. Ďalšou výhodou je jej nízka hmotnosť - je predurčená na rekonštrukcie, pretože nie je potrebné zosilňovať krov. Zloženie krytiny zaručuje jej mrazuvzdornosť, odolnosť proti nárazom, biologickej degradácii a poveternostným vplyvom. Spracúva sa bežnými strechárskymi nástrojmi. Je šetrná k životnému prostrediu. Jej čiernosivá farba pripomína prírodnú bridlicu. Vďaka použitému materiálu (PVC je samozhášavé) sa krytina vyznačuje veľmi dobrou odolnosťou voči horeniu. rozmer 345 x 345 mmhmotnosť 0,90 kghrubosť 5-6 mmspotreba 12,8 ks/m2v prípade nákupu väčšieho množstva nás neváhajte požiadať o výhodnejšiu cenu
PopisPodrobnosti
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení