Držiak na hranu KU 38 Al, výška 22 mm pre panely s rámom - čierny elox

KU 38 Al hrana rukoväte - čierna eloxovaná
Držiak na hranu KU 38 Al, výška 22 mm pre panely s rámom - čierny elox
Celková cena1,41 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 balenie
Cena za balenie 1,41 EUR s DPH
U dodávateľa 393 balenieza dva dny k odběru
Kód0106470VýrobcaWT WINTECH a.s.Záruka24 mesiacov

Držiak na hranu KU 38 Al, výška 22 mm pre panely s rámom - čierny elox

Držiak na hranu KU 38 Al s výškou 22 mm je skvelým príslušenstvom pre solárne panely s rámom. Tento hliníkový držiak je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval bezpečné a stabilné uchytenie vašich solárnych panelov.

KU 38 Al Edge Mount s výškou 22 mm je ideálny pre panely s rámom, pretože poskytuje dostatočný priestor na jednoduché a pevné upevnenie panelov. Jeho vysokokvalitná hliníková konštrukcia zaručuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť.

Tento držiak je navrhnutý na jednoduchú inštaláciu a kompatibilitu s rôznymi typmi solárnych panelov s rámom. Jeho pevná a robustná konštrukcia zabezpečí, že vaše panely budú bezpečne pripevnené a budú odolávať poveternostným vplyvom. Držiak KU 38 Al edge je spoľahlivým riešením pre vašu fotovoltickú inštaláciu.

Investícia do držiaka KU 38 Al Edge Mount vám dáva istotu, že vaše solárne panely budú stabilne a bezpečne upevnené. S jeho pomocou môžete maximalizovať výkon svojho fotovoltického systému a získať optimálny výkon solárnych panelov s rámom.

VýrobcaWT WINTECH a.s.
VariantMnožstvo v balení 1 ks
Variant - typMnožstvo v balení 1 ks
Popis
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení