.    Vážení zákazníci, predajňa aj eshop bude od 5.7. - 7.7.2023 UZAVRETÁ!

EPDM samolepiaci gumový pás pre trapézový profil, dĺžka 1,2 M - balenie po 1 ks

Samolepiaci pás z EPDM gumy pre profil lapača - 1,2 m
EPDM samolepiaci gumový pás pre trapézový profil, dĺžka 1,2 M - balenie po 1 ks
Celková cena6,48 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 balenie
Cena za balenie 6,48 EUR s DPH
U dodávateľa 2 466 balenieza dva dny k odběru
Kód0106117VýrobcaWT WINTECH a.s.Záruka24 mesiacov

EPDM samolepiaci gumový pás pre trapézový profil, dĺžka 1,2 M - balenie po 1 ks

EPDM samolepiaci gumový pás pre trapézový profil je praktický a efektívny výrobok pre fotovoltaické systémy. Tieto pásy sa jednoducho nalepia na trapézové profily a slúžia na ochranu hliníkových komponentov pred priamym kontaktom s povrchom strešnej krytiny.

Vďaka svojmu zloženiu EPDM majú tieto gumové pásy vynikajúce vlastnosti odolnosti voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a chemikáliám. Samolepiaci povrch zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby použitia ďalších lepidiel.

Samolepiace gumové pásy EPDM sú dôležitou ochranou trapézových profilov a hliníkových komponentov fotovoltaického systému. Chránia povrch strešnej krytiny pred možným poškriabaním alebo poškodením a zabezpečujú dlhodobú a spoľahlivú funkčnosť inštalácie.

Pomocou týchto samolepiacich gumových pásikov môžete ľahko a účinne zabezpečiť svoje fotovoltaické systémy na pascia mať istotu, že vaše hliníkové komponenty budú chránené a zachovajú si svoju kvalitu po dlhý čas.

VýrobcaWT WINTECH a.s.
VariantMnožstvo v balení 1 ks
Variant - typMnožstvo v balení 1 ks
Popis
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení