Eureko BNC bridlica Nemecký štvorec, čierna bridlica

Eureko BNC bridlica Nemecký štvorec, čierna bridlica
Odporúčame
Eureko BNC bridlica Nemecký štvorec, čierna bridlica
Eureko BNC bridlica Nemecký štvorec, čierna bridlica
Celková cena0,83 EUR s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 0,83 EUR s DPH
Nie je možné objednaťvyprodáno
Kód4010VýrobcaEUREKOZáruka30 rokov

Produkt Eureko BNC

Výrobok Eureko BNC - bridlice nemecký námestie, je prevzatý prvok z Nemecka, ale na ktorom urobil žiadneČeský výrobca vykonal niektoré konštrukčné zmeny v upevnení alebo dilatácii výrobku. Všetky doplnky (hrebene, rohy, šablóny hrán, vložený odkvapový systém) sú čisto českého pôvodu.

Na montáž šablón sa používajú medené alebo hliníkové klince 2,5 x 25 mm. Šablóny sa kladú na debnenie zo suchých úzkych dosiek s minimálnou hrúbkou20 mm, na ktoré sa ako podklad použije hydroizolačná fólia s minimálnym presahom 50 mm. Vlastná pokládka sa musí vykonávať s ochranou proti vetru. Klampiarske práce sa vykonávajú medenými alebo pozinkovanými sponami, podobne ako pri vláknocementových strešných krytinách. Na ukončenie štítu, nárožia, úžľabia, hrebeňa, odvetrania plážesa používajú špeciálne vyvinuté plastové doplnky na odvetranie štítu a vzdušného priechodu. Môžu sa použiť aj štandardné klampiarske výrobky. Použitím plastových doplnkov možno predísť predčasným opravámstrechy z dôvodu možnej nižšej životnosti iných materiálov.

Hrúbka: 3,10 mm
Šírka: 300 mm
Dĺžka: 300 mm
Farba: čierna bridlica
Vykonávanie: výrobok z polyolefínov (polypropylén a polyetylén)
Spotreba: 20 ks/m2

VýrobcaEUREKO
Farbačierna bridlica
Výrobok Eureko BNC - bridlicový nemecký štvorec, je prevzatý prvok z Nemecka, ale český výrobca vykonal niektoré konštrukčné zmeny týkajúce sa upevnenia alebo dilatácie výrobku. Všetky doplnky (hrebene, rohy, šablóny hrán, systém vloženého žľabu) sú čisto českého pôvodu. Hrúbka:3,10 mmŠírka:300 mmDĺžka:300 mmFarba:čierna bridlicaVýroba:výrobok vyrobený z polyolefínov (polypropylén a polyetylén)Spotreba:20 ks/m2 v prípade nákupu väčšieho množstva nás neváhajte požiadať o výhodnejšiu cenu
PopisPodrobnosti
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení