Eureko CPS Česká plastová šablóna , čierna bridlica

Eureko CPS Česká plastová šablóna , čierna bridlica
Odporúčame
Eureko CPS Česká plastová šablóna , čierna bridlica
Eureko CPS Česká plastová šablóna , čierna bridlica
Celková cena0,80 EUR s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 0,80 EUR s DPH
Nie je možné objednaťvyprodáno
Kód4010,1VýrobcaEUREKOZáruka30 rokov

Česká šablóna CPS Eureko

Výrobok Eureko CPS - táto šablóna sa vyznačuje jednoduchou montážou, ktorá vychádza z montáže klasickej vláknocementovej strešnej krytiny. Zaujímavou novinkou je tzv. vodná bariéra proti vnikaniu vody. Pre lepšiu montáž je výrobok vybavený úplne novým dilatačným prvkom. Bridlicový povrch tejto maloformátovej krytiny dodá vášmu domu výnimočný vzhľad.

Na montáž šablón sa používajú medené alebo hliníkové klince 2,5 x 25 mm. Šablóny sa kladú na debnenie zo suchých úzkych dosiek s minimálnou hrúbkou20 mm, na ktoré sa ako podklad použije hydroizolačná fólia s minimálnym presahom 50 mm. Vlastná pokládka sa musí vykonávať s ochranou proti vetru. Klampiarske práce sa vykonávajú medenými alebo pozinkovanými sponami, podobne ako pri vláknocementových strešných krytinách. Na ukončenie štítu, nárožia, úžľabia, hrebeňa, odvetrania plážesa používajú špeciálne vyvinuté plastové doplnky na odvetranie štítu a vzdušného priechodu. Môžu sa použiť aj štandardné klampiarske výrobky. Použitím plastových doplnkov možno predísť predčasným opravámstrechy z dôvodu potenciálne nižšej životnosti iných materiálov.

Hrúbka: 3,10 mm
Šírka: 300 mm
Dĺžka: 300 mm
Farba: čierna bridlica
Vykonávanie: výrobok z polyolefínov (polypropylén a polyetylén)
Spotreba: 20 ks/m2

VýrobcaEUREKO
Farbačierna bridlica
Výrobok Eureko CPS - táto šablóna sa vyznačuje jednoduchou montážou, ktorá vychádza z montáže klasickej vláknocementovej strešnej krytiny. Zaujímavou novinkou je tzv. vodná bariéra proti vnikaniu vody. Pre lepšiu montáž je výrobok vybavený úplne novým dilatačným prvkom. Bridlicový povrch tejto maloformátovej krytiny dodá vášmu domu výnimočný vzhľad. Hrúbka:3,10 mmŠírka:300 mmDĺžka:300 mmFarba:čierna bridlicaVýroba:výrobok z polyolefínov (polypropylén a polyetylén)Spotreba:19,8 - 21,6 ks/m2v prípade objednávky väčšieho množstva nás neváhajte požiadať o výhodnejšiu cenu
PopisPodrobnosti
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení