EVERGREEN Renovácia Samoschnúca trávna zmes 0,25 kg

EVERGREEN Renovácia Samoschnúca trávna zmes 0,25 kg
Novinka
Celková cena7,03 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 7,03 EUR s DPH
U dodávateľa 5 ksza dva dny k odběru
Kód910763Záruka24 mesiacov

EVERGREEN Renovácia Samoschnúca trávna zmes 0,25 kg

Renovačná trávna zmes EVERGREEN s "kobercovým efektom" sa používa najmä na zahustenie a obnovu poškodených plôch. Obsahuje novo vyšľachtený druh viacročného žita (Lolium Perenne RPR), ktorý má vysokú regeneračnú schopnosť. Vďaka tejto vlastnosti získate odolný a hustý trávnik, ktorý je možné pri správnej starostlivosti (hnojenie, prevzdušňovanie, zavlažovanie atď.) udržiavať.) bude veľmi pekný po mnoho rokov. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči stresu a pošliapaniu vďaka svojim samoschnúcim vlastnostiam.Trávy majú vysokú odolnosť voči pošliapaniu vďaka hustým, horizontálnym nadzemným burinám, ktoré vytvárajú hustý trávnik. Vďaka tomu trávnik zvládne vysoké zaťaženie a zároveň aj dekoratívne nároky.

Dávkovanie:

  • 20 - 30 g/m2 pri zakladaní trávnika,
  • 5 - 20 g/m2 pri zahustení

Hĺbka výsevu: 0,5 - 1 cm

Trávne semená obsiahnuté v zmesi:

  • FESTUCA RUBRA (Kostrava červená) - Dobre znáša aj mierne zatienené prostredie. Odolná voči suchej pôde a nízkemu koseniu. Vegetačné obdobie kostravy sa začína skoro na jar a končí neskoro na jeseň, takže je aktívna počas celej sezóny.
  • LOLIUM PERENNE RPR (viacročný žitovec) - Vytvára husto prepojenú koreňovú sieť. Tráva so stredne rýchlym rastom, tolerantná k tienistým podmienkam. Veľmi odolná voči intenzívnemu používaniu a mechanickému poškodeniu. Pomalý rast po kosení.

Popis

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Podrobné nastaveníPovoliť všetko