Filter EX 1500 Plus externý 1 ks

Kompletná súprava vonkajších akváriových filtrov zabezpečuje vynikajúcu kvalitu vody pre ryby v akváriách s objemom 300-600 l. Výkon: 1030 l/h.
Filter EX 1500 Plus externý 1 ks
Celková cena162,9 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 162,9 EUR s DPH
U dodávateľa 24 ksza dva dny k odběru
Kód0114923VýrobcaTETRAZáruka24 mesiacov

Kompletná súprava vonkajších akváriových filtrov zabezpečuje vynikajúcu kvalitu vody pre ryby v akváriách s objemom 300-600 l.

S naším filtrom TetraTec EX skombinujete krištáľovo čistú vodu s vysokým výkonom, tichou prevádzkou a energetickou účinnosťou. Tento výrobok je navrhnutý tak, aby vám poskytol to najlepšie z oboch svetov - čistú a zdravú vodu pre vaše ryby a fascinujúci pohľad na život v akváriu pre vás.

Využíva systém konštrukcie s viacerými košmi a rôzne filtračné materiály na spoľahlivé a účinné čistenie akváriovej vody rozkladaním prebytočných živín. Súčasťou balenia je aj kompletná súprava vrátane všetkých filtračných materiálov na rýchlu a jednoduchú aktiváciu.

Jeho energeticky účinná a tichá prevádzka je ideálna do každej domácnosti. Filter TetraTec EX obsahuje aj pomocné nasávacie zariadenie na jednoduché spustenie filtra, ventily na presné riadenie prietoku vody a funkciu predfiltra na minimalizáciu údržby.

  • Krištáľovo čistá voda - Filter TetraTec EX produkuje krištáľovo čistú vodu, ktorá je bezpečná pre ryby a poskytuje fascinujúci pohľad na život v akváriu.
  • Energeticky účinný a tichý - Tento filter je mimoriadne výkonný, ale zároveň energeticky účinný a tichý, takže je ideálny do každej domácnosti.
  • Jednoduchá inštalácia a údržba - Kompletná súprava vrátane všetkých filtračných materiálov na rýchlu a jednoduchú aktiváciu spolu s funkciou predfiltrovania na minimalizáciu údržby.
  • Presné ovládanie prietoku vody - Výrobok obsahuje ventily na presné ovládanie prietoku vody, takže si môžete nastaviť správny prietok, ktorý vaše ryby potrebujú.
  • Vynikajúca hodnota - Filter TetraTec EX ponúka vysokú kvalitu a výkon za skvelú cenu, čo z neho robí vynikajúcu investíciu pre každého majiteľa akvária.

Vhodný pre akváriá s objemom 300-600 litrov.

VýrobcaTETRA
Délka balení46.5000
Šířka balení43.0000
Výška balení29.5000
Popis

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Podrobné nastaveníPovoliť všetko