SH Al profil - tyč 6,00 m - SOLAR SH - balenie po 1 ks

SH Al profil - bar 6,00 m
SH Al profil - tyč 6,00 m - SOLAR SH - balenie po 1 ks
Celková cena59,81 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 balenie
Cena za balenie 59,81 EUR s DPH
Máme skladom 10 balenieihned k odběru
Kód0106120VýrobcaWT WINTECH a.s.Záruka24 mesiacov

Hliníkové profily SH 45x40 mm pre fotovoltaiku, dĺžka 6M

Hliníkové profily SH 45x40 mm ponúkajú vynikajúce možnosti použitia vo fotovoltaických systémoch. Sú vyrobené z odolného hliníkového materiálu, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam a zaručuje dlhú životnosť. Vďaka svojej ľahkosti a pevnosti sa s týmito profilmi ľahko manipuluje a zároveň poskytujú dostatočnú tuhosť na stabilné umiestnenie solárnych panelov.

Naše profily sú navrhnuté tak, aby umožňovali jednoduchú a bezpečnú inštaláciu solárnych panelov. Poskytujeme rôzne dĺžky profilov, aby sme sa prispôsobili vašim špecifickým potrebám a rozmerom solárnych panelov. S našimi hliníkovými profilmi SH 45x40 mm môžete vytvoriť stabilnú a estetickú konštrukciu pre vašu fotovoltickú inštaláciu.

Investícia do týchto profesionálnych hliníkových profilov zaručí bezproblémovú prevádzku vášho fotovoltaického systému. Využite ich vysokú kvalitu a spoľahlivosť pre maximálny výkon a dlhú životnosť vašich solárnych panelov. S našimi hliníkovými profilmi SH 45x40 mm získate pevný a odolný základ pre efektívne využívanie solárnej energie

VýrobcaWT WINTECH a.s.
VariantMnožstvo v balení 1 ks
Variant - typMnožstvo v balení 1 ks
Popis
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení