Samolepiaci podklad Armourbase Stick IKO

Samolepiaci podklad Armourbase Stick IKO
Akcia
Samolepiaci podklad Armourbase Stick IKO
Samolepiaci podklad Armourbase Stick IKO
Celková cena142,9 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 balenie
Cena za balenie 142,9 EUR s DPH
Máme skladom 5 balenieihned k odběru
Kód4664,4Záruka24 mesiacov

Armourbase Stick Backing Strip

Samolepiaci podkladový pás je vhodný pre všetky sklony a typy striech a je mimoriadne ľahký, iba 450 g/m2. Ďalšou veľkou výhodou je jej samolepivosť, ktorá zjednodušuje a urýchľuje inštaláciu a zaručuje okamžitúBitúmenová zmes pôsobí ako dodatočná bezpečnostná sieť pre vašu strechu.Fólia je vysoko odolná voči nízkym teplotám až do - 45 °C, a preto je vhodná do extrémnych podmienok. Rolka sa dodáva s malým praktickým držadlom na prenášanie viacerých roliek naraz.

Veľkosť rolky 1 m a 20 m (20m2)

Hmotnosť rolky 9 kg

Aplikácia Armourbase IKO Stick

Podklad sa kladie na plné debnenie, kde sa najčastejšie používajú osb dosky alebo doskový zásyp. Veľký dôraz kladieme na rovnosť povrchu kvôli neskôr viditeľnému rámovaniu, ktoré by kazilo celkový vzhľad. Aplikujeme vodorovne od odkvapu smerom nahor, pričom presah pásov je na každej rolke vyznačený červenou čiarou. Kotvenie vykonávajte len v presahoch pomocou nekorodujúcich klincov alebo sponiek. Na spojenie s odkvapom použite bitúmenový tmel.

Popis
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení