Jutafol N 110g parotesná fólia štandard

Jutafol N 110g parotesná fólia štandard
Celková cena42,06 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 balenie
Cena za balenie 42,06 EUR s DPH
Na objednávkuobjednáme u výrobce
Kód5315,13VýrobcaKlöberZáruka24 mesiacov

Jutafol N 110 Standard

Je to viacvrstvová parozábrana vystužená polyolefínom, vystužená perlinkovou mriežkou v transparentnej farbe. Jutafol N zabraňuje prestupu vodných pár z interiéru budovy do tepelnej izolácie. Používa sa v kombinácii s podstrešnou difúznou fóliou na vonkajšej strane tepelnej izolácie. Cez difúznu strešnú fóliu tak môže prejsť viac vodných pár ako cez parozábranu.môže preniknúť do tepelnej izolácie, čím sa zabráni vzniku vnútornej kondenzácie vo vnútri tepelnej izolácie, ktorá by ju znehodnotila.

Rozmer rolky 1,5 x 50 m (75 m2)

Hmotnosť je 8,75 kg

Inštalácia systému Jutafol N 110 Standard

Fólia sa aplikuje vodorovne alebo zvisle na vnútornú stranu tepelnej izolácie. Je dôležité dobre zlepiť a prekryť všetky spoje a presahy, na tento účel sa používajú pásky Jutafol Sp1 alebo Jutafol Sp AL. Pri napojení na porézne materiály, ako je murivo, používame Jutafol Mastic v prípade drobivého materiálu napojíme Jutafol TP15 + prítlačný profil na hmoždinky. Pri prestupe komínom, káblom alebo iným objektom je dôležité vždy utesniť pripojovaciu pásku Jutafol SP1 je jediný spôsob, ako vytvoriť parozábranu, ktorá chráni tepelnú izoláciu a zabezpečuje jej funkčnosť.


Utesnenie kotviacej svorky

Utesnite a prelepte sponku mechanickej sponkovačky, ktorá sa používa na ukotvenie parozábrany k drevenej konštrukcii, pomocou Jutafolu SP AL


Nedostatočné utesnenie rovného závesu

V prípade hliníkových profilov prelepte rovné závesy páskou Jutafol SP1 a upevnite ich skrutkami cez parozábranu.


Utesnenie prieniku

Ukážka utesnenia penetrácie pomocou Jutafolu SP1 a Juatafolu SP AL okolo penetrácie.

VýrobcaKlöber
Jutafol N 110 a 140 Standard Je to viacvrstvová polyolefínová parozábrana vystužená perleťovou mriežkou. Vyrába sa v čírej farbe. Jutafol N zabraňuje prenikaniu vodných pár z interiéru budovy do tepelnej izolácie a môže sa použiť v šikmých a plochých strechách alebo zvislých stenových konštrukciách. Používa sa v kombinácii so strešnou difúznou fóliou na vonkajšej strane tepelnej izolácie, takže cez strešnú difúznu fóliu môže uniknúť viac vodnej pary, ako sa dostane do tepelnej izolácie cez parozábranu, čím sa zabráni samovoľnej kondenzácii vodnej pary vo vnútri tepelnej izolácie a zachová sa jej funkčnosť. 75 m2 / 1 rolka, balenie 1,5 x 50 m
PopisPodrobnosti
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení