.    Vážení zákazníci, predajňa aj eshop bude od 5.7. - 7.7.2023 UZAVRETÁ!

Moss-stop Bulldog - ničí machy, lišajníky a riasy, 1 kg

Moss-stop Bulldog - ničí machy, lišajníky a riasy, 1 kg
Novinka
Akcia
Celková cena3,97 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 3,97 EUR s DPH
Máme skladom 26 ksihned k odběru
Kód0050184Záruka24 mesiacov

Ošetrenie striech proti machu a lišajníkom

Účinné odstraňovanie machu, lišajníkov a rias zo všetkých typov strešných krytínstrešných krytín, fasád, betónových prvkov, dláždených chodníkov, náhrobných kameňov.

Vlastnosti produktu

Ide o sanačný tekutý prípravok, pri ktorom výrastky odumierajú do nasledujúceho dňa (za suchého počasia) a ošetrenéOšetrená plocha odoláva následnému rastu približne 1 rok, v závislosti od svetových strán a zatienenia. Prípravok nespôsobuje koróziu zinku alebo medi na železo má účinok porovnateľný s dažďovou vodou. Nenapáda murivo, minerálne stavebné materiály, plasty, farby, sklo ani nátery.

Aplikácia

Je to mimoriadne účinné riešenie, ktoré sa už neriedi. Nanáša sa na suchý, nezamrznutý podklad pomocou štetca, metly, valčeka alebo vhodného postreku. Po aplikácii nie je vhodné používať zachytenú dažďovú vodu približne 3 mesiace na polievanie záhrady.

Spotreba výrobku

Výťažnosť prípravku je 5 m2/l, ale závisí od veľkosti porastu a spôsobu aplikácie.

Skladovanie a bezpečnosť

Trvanlivosť je 24 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte v pôvodnom obale na suchom mieste, chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a vysokými teplotami.

Pri aplikácii používajte bezpečnostné ochranné prostriedky, v prípade kontaktu s pokožkou zasiahnuté miesta dôkladne umyte vodou. V prípade zasiahnutia očí vypláchnite veľkým prúdom vody a vyhľadajte lekársku pomoc.

Popis
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení