Terárium Repti Planet 30x30x45cm

Osvedčená konštrukcia terária REPTI PLANET zaručuje ideálne prúdenie vzduchu v prednej časti pod dvierkami (tento systém minimalizuje zahmlievanie prednej časti terária). Vrchný kryt je vyrobený z kvalitnej kovovej sieťoviny. Rozmery: 30 x 30 x 45 cm.
Terárium Repti Planet 30x30x45cm
Celková cena72,30 EUR s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 72,30 EUR s DPH
U dodávateľa 139 ksza dva dny k odběru
Kód0114516VýrobcaREPTI PLANETZáruka24 mesiacov

Terárium Repti Planet je navrhnuté ako terárium pre rôzne druhy zvierat, ktoré veľkosťou zodpovedajú danému typu terária. Je vhodné pre plazy, obojživelníky, hady, bezstavovce, malé cicavce a iné druhy zvierat.

Na dostatočné vetranie je horná časť terária vybavená kovovou sieťkou, ktorá zabraňuje úniku chovaných zvierat a kŕmneho hmyzu. Pri každom otvorení hornej časti terária sa uistite, že nehrozí únik zvierat z terária. Pri zatváraní dbajte na to, aby nedošlo k uväzneniu zvieraťa, rastlín alebo iných dekorácií.

Teráriá sú vybavené horným a spodným plastovým rámom, ktoré umožňujú stohovanie terárií a umiestnenie vyhrievacích platní priamo na vonkajšiu stranu spodného skla.

Terárium sa môže používať aj ako paludárium s vodnou plochou.

Celú hornú časť terária možno vybrať na kŕmenie a manipuláciu.

Rozmery: 30 x 30 x 45 cm

VýrobcaREPTI PLANET
Délka balení31.5000
Šířka balení31.5000
Výška balení48.0000
Popis

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Podrobné nastaveníPovoliť všetko