Všetko, čo potrebujete vedieť o farbách žľabov BRYZA

Okapové systémy BRYZA

<!-- [if (gte mso 9)|(IE)]>

Bez žľabov by to nešlo. Odvádzajú dažďovú vodu zo strechy a chránia celý dom. Pri výbere si nepochybne musíme vybrať kvalitu. Dnešný trh ponúka možnosti, ktoré spĺňajú aj požiadavky konkrétneho farebného prevedenia. Reč je o žľaboch BRYZA.


Obsah článku:

Aké farby plastových žľabov ponúka BRYZA

Plastové žľaby BRYZA sú k dispozícii v ôsmich farebných variantoch. Pri výbere si premyslite, aké odtiene chcete zladiť s domom. Ak chcete dosiahnuť harmonický vzhľad, vyberte si také, ktoré vytvárajú príjemný kontrast s fasádou a strechou. S kontrastom však buďte naozaj opatrní, pretože výrazný farebný rozdiel môže pôsobiť rušivo. Ak nechcete riskovať, rozhodnite sa pre monochromatickú farebnú schému odkvapu a fasády alebo strešnej krytiny, t. j. jednu farbu v niekoľkých tónoch.

Hnedé aj čierne žľaby sa hodia k bielej alebo krémovej fasáde. Ak ste však fanúšikom neutrálnych štýlov, vyberte si antracitovú farbu, nemôžete sa pomýliť a v súčasnosti je veľmi populárna. Červené žľaby budú ideálne pre domy s červenou strešnou krytinou, zatiaľ čo zelené žľaby sa môžu hodiť na chatu obklopenú prírodou. Vždy berte do úvahy prostredie, v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza. V prípade starších nehnuteľností je jednoznačným favoritom meď.

Barevné varianty plastových okapů BRYZA

Farebné varianty plastových žľabov BRYZA.

Pri rozhodovaní vám pomôžu vzorkovníky farieb, ktoré si môžete porovnať osobne. Najmä ak sa rozhodujete medzi viacerými možnosťami. Displej telefónu a monitor počítača môžu zobrazovať odtiene trochu inak, ako vyzerajú v skutočnosti.

Plastové žľaby môžu tiež poskytnúť vynikajúcu ochranu pred hromadením jesenného lístia. Vyskúšajte lapače lístia s dverami. Sú funkčné a opticky dobre zapadajú do odkvapového systému.

Lapač nečistot značky Bryza

Lapač nečistôt vám pomôže udržiavať prívody v čistote.

Pozinkované žľaby v štyroch farebných variantoch

Pozinkované žľaby sú k dispozícii v niekoľkých odtieňoch. Môžete si vybrať medzi hnedou a čiernou farbou, ktoré patria medzi najobľúbenejšie. Neexistuje dom, ktorému by takéto žľaby nevyhovovali. Antracitová je ideálnou kombináciou pre fasády vo farbe bordó, a ak máte tehlovo červenú strešnú krytinu, vyberte si žľaby v rovnakom odtieni. Vytvoríte tak príjemný a harmonický vzhľad vášho domu. Ak dávate prednosť jednoduchosti, odporúčame žľaby bez farby. Sú vhodné pre budovy s plechovou strechou, ako aj pre miesta, kde na dizajne príliš nezáleží, napríklad pre garáž alebo chatu.

Barevné varianty pozinkovaných okapů BRYZA

Farebné varianty pozinkovaných žľabov BRYZA.

Ak sa stane, že sa pozinkovaný odkvap počas montáže poškriabe, nebojte sa a siahnite po opravných farbách. Majú vynikajúcu kryciu schopnosť a bez problémov priľnú k podkladu. Poškodené miesto jednoducho natrite a počkajte, kým všetko zaschne. Pod vekom opravnej súpravy nájdete aj štetec na prelakovanie, takže práca je naozaj jednoduchá a rýchla. A vďaka značeniu RAL sa nemusíte obávať, že odtieň nebude úplne rovnaký.

Opravné barvy BRYZA

Ak poškriabete lak, súprava na opravu je skvelým pomocníkom.

Čo vlastne znamená RAL?

Vzorkovník farieb RAL je celosvetovo uznávaná farebná škála. Používa sa na nátery interiérov a exteriérov a vo všeobecnosti v stavebníctve. RAL je skratka pre Reichs-Ausschuss für Lieferbedingungen (Ríšsky výbor pre dodávanie podmienok) a zaručuje, že vždy dostanete presne rovnaký odtieň.

Napríklad farba označená RAL 8017 bude vždy čokoládovo hnedá, bez ohľadu na výrobcu na akomkoľvek výrobku.

Praktické a estetické zároveň

Ide o kľúčové prvky, ktoré zvyšujú hodnotu odkvapového systému. Žľaby BRYZA vás pri výbere materiálu nesklamú. Ponúkajú varianty:

  • Plastové - dokonale plnia svoju úlohu, sú ľahké, ľahko sa inštalujú, majú elegantný vzhľad a vydržia desaťročia. Sú vhodné pre všetky typy budov a nemusíte sa obávať slnka. Vďaka ich kvalitnému vyhotoveniu, ktoré potvrdzujú aj laboratórne testy, sú stálofarebné.
  • Pozinkovaný - odolný, dlhotrvajúci a bez možnosti korózie vďaka vysokokvalitnej povrchovej úprave. Ľahko sa udržiavajú a vyžadujú len občasné odstránenie nečistôt a nahromadeného lístia.

Plastové a pozinkované okapy BRYZA

Plastové a pozinkované žľaby BRYZA vás nesklamú.

Žľaby BRYZA majú čo ponúknuť

Zakladajú si na kvalite, spoľahlivosti a dizajne, ktorý odráža moderné trendy. Odsávače pár BRYZA sú vyrábané v súlade s normou ISO 9001:2015, čo svedčí o ich vysokej kvalite a precíznej výrobe.

Kompletné riešenie

Žľaby BRYZA je možné zakúpiť so všetkými komponentmi. Môžete si byť istí, že všetko bude dokonale pasovať.

Dlhá história

Spoločnosť je na trhu so svojimi výrobkami od roku 2004. Vďaka pozitívnym ohlasom patrí medzi spoľahlivých dodávateľov.

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia je rýchla a jednoduchá. Verte, že nebudete potrebovať odbornú pomoc.

Rôzne farby

Či už si vyberiete plastové alebo pozinkované žľaby, určite nebudete obmedzovaní farbou.

Nájdite s nami kompletné riešenie

Odkvapové žľaby, zvody, rohy, spojky, kotly, reťaze na zvody, kanalizačné vpuste... Odkvapový systém má mnoho častí - a všetky ich môžete kúpiť u nás. V rovnakej kvalite a rovnakej farbe.

Vytvorené31. 10. 2023
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení