Kladivová "T" matica M8 z nehrdzavejúcej ocele A4 / balenie 1 ks

Kladivová "T" matica M8 z nehrdzavejúcej ocele A2
Kladivová "T" matica M8 z nehrdzavejúcej ocele A4 / balenie 100 ks
Vybrať variantu
Množstvo v balení 1 ks
Na dotaz
Množstvo v balení 100 ks
Na dotaz
Množstvo v balení 500 ks
U dodávateľa 27 balenie
Celková cena0,93 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 balenie
Cena za balenie 0,93 EUR s DPH
Na dotazmusíme poptat
Kód0105134VýrobcaWT WINTECH a.s.Záruka24 mesiacov

Kladivová T-matica M8 z nehrdzavejúcej ocele A2 pre nosné profily SFA / balenie 1 ks

T-matica s kladivkovou hlavou pre profily SFA je dôležitým prvkom pre fotovoltaické systémy, ktorý zabezpečuje stabilné a bezpečné upevnenie panelov. Táto matica je navrhnutá špeciálne na použitie s týmito konkrétnymi profilmi a slúži ako protiváha k skrutkám, ktoré upevňujú montážne prvky panelov.

Matica má tvar kladiva a je navrhnutá tak, aby sa ľahko a presne zasunula do profilu. Je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý zaručuje pevnosť a odolnosť. Vďaka svojej konštrukcii a precíznemu spracovaniu matica zabezpečuje pevné spojenie medzi profilom a skrutkou, čím sa zabezpečí stabilné upevnenie solárnych panelov.

Inštalácia kladivovej matice je jednoduchá a intuitívna. Jednoducho ju vložte do profilu a potom ju zaistite skrutkou. Vytvorí sa tak bezpečné a spoľahlivé spojenie, ktoré zabezpečí pevné upevnenie a stabilitu panelov v celom fotovoltickom systéme.

Kladivová matica pre profily SFA je dôležitým prvkom pre správnu inštaláciu solárnych panelov. Jej použitie zabezpečuje správne a bezpečné pripevnenie panelov k nosným profilom, ktoré prispieva k optimálnemu výkonu a dlhodobej prevádzke vašej fotovoltaickej inštalácie.

S profilovou kladivkovou maticou SFA získate spoľahlivosť, pevnosť a stabilitu vášho fotovoltaického systému. Táto matica je kľúčovým prvkom pre správnu inštaláciu a bezproblémovú prevádzku solárnych panelov, ktoré používajú tieto špecifické profily.

VýrobcaWT WINTECH a.s.
VariantMnožstvo v balení 1 ks
Variant - typMnožstvo v balení 1 ks
Popis

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Podrobné nastaveníPovoliť všetko