Vrchná lišta RS 250, 1 bm, český hliník, tmavohnedá RAL 8019

Na ukončenie strechy v štíte sa používa lišta proti poveternostným vplyvom, ktorá chráni strechu pred vodou a poveternostnými vplyvmi.
Náveterná horná lišta RŠ 250, český hliník, tmavohnedá RAL 8019
Náveterná horná lišta RŠ 250, český hliník, tmavohnedá RAL 8019
Náveterná horná lišta RŠ 250, český hliník, tmavohnedá RAL 8019
Vybrať variantu
Dĺžka 1 m
Skladom
Dĺžka 2 m
Zákazková výroba
DĹŽKA 3 M
Zákazková výroba
Celková cena8,28 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 8,28 EUR s DPH
Máme skladom 1 ksihned k odběru
Kód0103297VýrobcaSTREFA s.r.o.Záruka24 mesiacov

Záveterná lišta sa používa ako lemovanie na prekrývajúcom sa konci strechy, naštítovej streche, v prípade, že nad rovinu strechy nevystupuje žiadna stena, podkrovie atď. Zavetrovacie lišty je možné použiť prakticky na všetky typy strešných krytín.
Zavetrovacia doska je k dispozícii v mnohých tvaroch - podľa typu strešnej krytiny, umiestnenia na strešnej krytine alebo pod strešnou krytinou.

Montáž závetrnej lišty

Montáž záveternej lišty na prekrývajúcom sa konci strechy pre skladané plechové krytiny sa vykonáva takto: použite spodnú alebo hornú záveternú lištu. Spodnú záveternú lištu nainštalujte pred inštaláciou strešnej krytiny a hornú záveternú lištu po inštalácii strešnej krytiny. Odkvapovú lištu na hrebeni inštalujte s presahom približne 100 mm tak, aby vonkajšia a horná k bočnej doske, ku ktorej sú z vonkajšej strany priskrutkované.

FarbaHnedá (RAL 8019)
Rozvinutá šírka250 mm
MateriálČeský hliník
PovrchHladký
VariantDĺžka 1 m
VýrobcaSTREFA s.r.o.
Popis

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Podrobné nastaveníPovoliť všetko