Nástenná lišta RŠ 250, 2 bm, český hliník, tmavohnedá RAL 8019

Obloženie stien RŠ 250, český hliník, tmavohnedá RAL 8019
Obloženie stien RŠ 250, český hliník, tmavohnedá RAL 8019
Obloženie stien RŠ 250, český hliník, tmavohnedá RAL 8019
Vybrať variantu
Dĺžka 1 m
Zákazková výroba
Dĺžka 2 m
Zákazková výroba
DĹŽKA 3 M
Zákazková výroba
Celková cena14,69 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 14,69 EUR s DPH
Zákazková výrobaohýbáme a stříháme
Kód0103366VýrobcaSTREFA s.r.o.Záruka24 mesiacov

Obloženie stien

Oplechovanie sa vykonáva na okrajoch strešného plášťa, kde zkde zo strešného plášťa vystupuje zvislá stavebná konštrukcia - stena, podkrovie, komíny atď.

Na streche sa oplechovanie vykonáva buď pozdĺž strešného sklonu (bočné oplechovanie). V tomto prípade sa oplechovanie najčastejšie vkladá pod strešnú krytinu. Na konci oplechovania sa urobí spätný ohyb. V závislosti od množstva odtoku vody sa odporúča bočné oplechovanie stavebných konštrukcií opatriť aj vodnou drážkou.

Oplechovanie, ktoré sa vykonáva rovnobežne s odkvapom (t. j. vzdialenosť plechu od odkvapu alebo hrebeňa sa nemení), sa vždy ukončuje na strešnej krytine po vode. Výška zvislej časti oplechovania sa musí prispôsobiť miestnym klimatickým podmienkam - napr. V oblastiach s väčším množstvom snehu sa výška oplechovania zvyšuje. Hornú časť lemovania možno prekryť krycím pásom.

Pred položením strešnej krytiny nainštalujte prvok "opláštenie na stenu". Pri jeho inštalácii dodržiavajte všeobecné klampiarske zásady a pravidlá. Montáž oplechovania začnite od odkvapu po hrebeň, pričom dodržujte presah prvkov. Vyrovnajte oplechovanie, pripevnite ho k debneniu alebo latám a k stene.

FarbaHnedá (RAL 8019)
Rozvinutá šírka250 mm
MateriálČeský hliník
PovrchHladký
VariantDĺžka 2 m
VýrobcaSTREFA s.r.o.
Popis

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Podrobné nastaveníPovoliť všetko