Štvorhranná matica M8 DIN 557 z nehrdzavejúcej ocele A2 - SOLAR MČ 8 - balenie 1 ks

Štvorhranná matica M8 DIN 557 z nehrdzavejúcej ocele A2
Štvorhranná matica M8 DIN 557 z nehrdzavejúcej ocele A2
Vybrať variantu
Množstvo v balení 1 ks
U dodávateľa 1 737 balenie
Množstvo v balení 200 ks
Na objednávku
Množstvo v balení 500 ks
Na objednávku
Celková cena0,10 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 balenie
Cena za balenie 0,10 EUR s DPH
U dodávateľa 1 737 balenieza dva dny k odběru
Kód0102969VýrobcaWT WINTECH a.s.Záruka24 mesiacov

Štvorhranná matica M8 z nehrdzavejúcej ocele A2 pre profily SH, SFC, SFR / balenie 1 ks

Štvorhranná matica pre profily SH, SFC a SFR je dôležitým prvkom pre fotovoltaické systémy, ktorý zabezpečuje stabilné a bezpečné upevnenie panelov. Táto matica je navrhnutá špeciálne na použitie s týmito konkrétnymi profilmi a slúži ako protiváha k skrutkám, ktoré upevňujú montážne prvky panelov.

Matica má štvorcový tvar a je navrhnutá tak, aby sa ľahko a presne zasunula do profilu. Je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý zaručuje pevnosť a odolnosť. Vďaka svojej konštrukcii a precíznemu spracovaniu matica zabezpečuje pevné spojenie medzi profilom a skrutkou, čím sa zabezpečí stabilné upevnenie solárnych panelov.

Montáž štvorhrannej matice je jednoduchá a intuitívna. Jednoducho ju vložte do profilu a potom ju zaistite skrutkou. Vytvorí sa tak bezpečné a spoľahlivé spojenie, ktoré zabezpečí pevné upevnenie a stabilitu panelov v rámci celého fotovoltického systému.

Štvorhranná matica pre profily SH, SFC a SFR je dôležitým prvkom pre správnu inštaláciu solárnych panelov. Jej použitie zabezpečuje správne a bezpečné pripevnenie panelov k nosným profilom, ktoré prispieva k optimálnemu výkonu a dlhodobej prevádzke vašej fotovoltaickej inštalácie.

So štvorhrannou maticou pre profily SH, SFC a SFR získate spoľahlivosť, pevnosť a stabilitu vášho fotovoltaického systému. Táto matica je kľúčovým prvkom pre správnu inštaláciu a bezproblémovú prevádzku solárnych panelov, ktoré používajú tieto špecifické profily.

VýrobcaWT WINTECH a.s.
VariantMnožstvo v balení 1 ks
Variant - typMnožstvo v balení 1 ks
Povrchová úpravaBez úpravy
Priemer8 mm
MateriálNerez A2
Norma DIN557
Norma ČSN021624
Popis

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Podrobné nastaveníPovoliť všetko