.    Vážení zákazníci, predajňa aj eshop bude z dôvodu štátneho sviatku 01.05.24 UZAVRETÁ !

Žľab RŠ 333, 2 bm, český hliník, tmavohnedá RAL 8019

Žľab RŠ 333, český hliník, tmavohnedá RAL 8019
Žľab RŠ 333, český hliník, tmavohnedá RAL 8019
Žľab RŠ 333, český hliník, tmavohnedá RAL 8019
Vybrať variantu
Dĺžka 1 m
Zákazková výroba
Dĺžka 2 m
Zákazková výroba
DĹŽKA 3 M
Zákazková výroba
Celková cena17,06 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 17,06 EUR s DPH
Zákazková výrobaohýbáme a stříháme
Kód0103399VýrobcaSTREFA s.r.o.Záruka24 mesiacov

Klapanie žľabu

Žľab sa vytvorí, keď sa stretnú dve strešné roviny.

Vtok je možné vyriešiť najprv zastrešením - v prípadev prípade asfaltových šindľov, šablónovou krytinou, ako je bridlica, eternit alebo škridlovou krytinou, napríklad bobrovkou. Vyhotovenie žľabu pomocou strešnej krytiny je esteticky pôsobivou záležitosťou. Finančne je však toto vyhotovenie náročnejšie, a to tak z hľadiska spotreby strešnej krytiny, ako aj najmä z hľadiska samotnej montáže.

Po druhé, konštrukcia žľabu pomocou plechov. V našich podmienkach je to bežnejšia možnosť (pri niektorých strešných krytinách je to aj jediná možnosť - napr. pri škridlových a plechových strešných krytinách).

Plechový žľab je vyrobený s koncovými ohybmi na okrajoch, je pripevnený kk latám alebo k debneniu pomocou kotiev a nadstavcov z plechových pásov. Rozvinutá šírka plechového žľabu musí byť minimálne 333 mm. Sklon strešných rovín sa môže líšiť. Na základe rôznych sklonov môže ľavou a pravou časťou strešného žľabu pretekať rôzne množstvo vody.V takýchto prípadoch sa žľab vyrába s tzv. Medzistupňový vodný žľab sa vyrába (prípady s rozdielmi väčšími ako 10°).

FarbaHnedá (RAL 8019)
Rozvinutá šírka333 mm
MateriálČeský hliník
PovrchHladký
VariantDĺžka 2 m
VýrobcaSTREFA s.r.o.
Popis

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Podrobné nastaveníPovoliť všetko