Eureko DDH II Hrebienok na 45°, čierny

Eureko DDH II Hrebienok na 45°, čierny
Odporúčame
Celková cena2,64 EUR s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 2,64 EUR s DPH
Nie je možné objednaťvyprodáno
Kód4010-4VýrobcaEUREKOZáruka30 rokov

Hrebeň Eureko DDH II

Výrobok EUREKO - DDH II je vernou kópiou klasického štiepaného dreveného šindľa. Bol špeciálne vyvinutý ako strešná krytina a obkladový materiál s všestranným využitím. Preto je vhodný nielen na pokrývanie striech rodinných domov, chát, chalúp, ale aj na obklad stien týchto stavieb pri ich dodatočnom zatepľovaní.obkladanie, pokrývanie a obkladanie rôznych záhradných doplnkov, slnečníkov, zhotovovanie soklov pri dodatočnom zatepľovaní budov atď.
Príslušenstvo DDU, DDN a DDH je potom možné použiť na zakrytie a obloženie najrôznejších tvarov.

Výhodou plastových šindľov je najmä ich dlhá životnosť bez údržby, hmotnosť, nenasiakavosť a nepriepustnosť.

Odoláva slnku, dažďu, mrazu, náhlym zmenám teplôt, machom, lišajníkom a alkalickým látkam.

Hrebeň strechy sa štandardne vyrába pre strechy so sklonom 45°.

Hrúbka 3,1 mm
Šírka 120 mm
Dĺžka 510 mm
Farba Čierna
Pre sklon strechy 45°
Verzia výrobok z polyolefínov (polypropylén a polyetylén)
Spotreba 8,4 ks/bm

VýrobcaEUREKO
Farbačierna
Výrobok EUREKO - DDS je vernou kópiou klasického štiepaného dreveného šindľa. Bol špeciálne vyvinutý ako strešná krytina a obkladový materiál s všestranným využitím. Preto je vhodný nielen na pokrývanie striech rodinných domov, chát, chalúp, ale aj na obkladanie stien týchto stavieb pri ich dodatočnom zatepľovaní, na pokrývanie a obkladanie rôznych záhradných doplnkov, slnečníkov, zhotovovanie soklov pri dodatočnom zatepľovaní budov a pod. Príslušenstvo DDU, DDN a DDH je potom možné použiť na zakrytie a opláštenie najrôznejších tvarov. Výhodou plastových šindľov je najmä ich dlhá životnosť bez údržby, hmotnosť, nenasiakavosť a nepriepustnosť. Odoláva slnku, dažďu, mrazu, náhlym zmenám teplôt, machom, lišajníkom a alkalickým látkam.Škridla sa štandardne vyrába pre strechy so sklonom 25°, 35° a 45° Hrúbka3,1 mmŠírka120 mmDĺžka510 mmFarba čiernaVýrobok z polyolefínov (polypropylén a polyetylén)Spotreba8,4 ks/bm V prípade objednávky väčšieho množstva nás neváhajte požiadať o výhodnejšiu cenu
PopisPodrobnosti
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení