Rohový nákrčník Eureko DDN II, čierny

Rohový nákrčník Eureko DDN II, čierny
Odporúčame
Celková cena1,92 EUR s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Odber v násobkoch 1 ks
Cena za ks 1,92 EUR s DPH
Nie je možné objednaťvyprodáno
Kód4010-33VýrobcaEUREKOZáruka30 rokov

Plastový šindeľ Eureko DDN II rohový

Výrobok EUREKO - DDN II je vernou kópiou klasického štiepaného dreveného šindľa. Bol špeciálne vyvinutý ako strešná krytina a obkladový materiál s všestranným využitím. Preto je vhodný nielen na pokrývanie striech rodinných domov, chát, chalúp, ale aj na obklad stien týchto stavieb pri ich dodatočnom zatepľovaní.obkladanie, pokrývanie a obkladanie rôznych záhradných doplnkov, slnečníkov, zhotovovanie soklov pri dodatočnom zatepľovaní budov atď.
Príslušenstvo DDU, DDN a DDH je potom možné použiť na zakrytie a obloženie najrôznejších tvarov.

Výhodou plastových šindľov je najmä ich dlhá životnosť bez údržby, hmotnosť, nenasiakavosť a nepriepustnosť.

Odoláva slnku, dažďu, mrazu, náhlym zmenám teplôt, machom, lišajníkom a alkalickým látkam.

Výška 18 mm
Šírka 80 mm
Dĺžka 666 mm
Farba Čierna
Verzia výrobok z polyolefínov (polypropylén a polyetylén)
Spotreba 30 ks/bm

VýrobcaEUREKO
Farbačierna
Výrobok EUREKO - DDS je vernou kópiou klasického štiepaného dreveného šindľa. Bol špeciálne vyvinutý ako strešná krytina a obkladový materiál s všestranným využitím. Preto je vhodný nielen na pokrývanie striech rodinných domov, chát, chalúp, ale aj na obkladanie stien týchto stavieb pri ich dodatočnom zatepľovaní, na pokrývanie a obkladanie rôznych záhradných doplnkov, slnečníkov, zhotovovanie soklov pri dodatočnom zatepľovaní budov a pod. Príslušenstvo DDU, DDN a DDH je potom možné použiť na zakrytie a opláštenie najrôznejších tvarov. Výhodou plastových šindľov je najmä ich dlhá životnosť bez údržby, hmotnosť, nenasiakavosť a nepriepustnosť. Odoláva slnku, dažďu, mrazu, náhlym zmenám teplôt, machom, lišajníkom a alkalickým látkam. Výška18 mmŠírka80 mmDĺžka666 mmFarba čiernaVýrobok z polyolefínov (polypropylén a polyetylén) v prípade objednávky väčšieho množstva nás neváhajte požiadať o výhodnejšiu cenu
PopisPodrobnosti
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení