Jutadach 135 g difúzna fólia

Jutadach 135 g difúzna fólia
Odporúčame
Celková cena76,93 EUR s DPH
Kúpiť
Odber v násobkoch 1 balenie
Cena za balenie 76,93 EUR s DPH
Máme skladom 18 balenieihned k odběru
Kód5315,14Záruka24 mesiacov

Jutadach 135 g film (kontaktný)

Folie Jutadach 135 g

Je to hydroizolačná membrána, ktorá sa skladá z troch vrstiev. Dve vrstvy sú netkaná polypropylénová textília a tretiu vrstvu tvorí difúzna fólia. Jutadach 135 je vhodný na šikmé strechy bez debnenia, ako kontaktná alebo bezkontaktná podstrešná difúzna membrána. Minimálny možný sklon strechy je 17° (po konzultácii s technikom spoločnosti). JUTA, je možný aj nižší sklon)


Pôvodný výrobok JUTA

Folie Jutadach 135 g

Každá fólia je potlačená značkou JUTA a vďaka tomu si môžete byť istí, že predávame len originálny výrobok od spoločnosti JUTA.


Aké sú hlavné výhody

Folie Jutadach 135 g

Zloženie membrány zabezpečuje dobrú hydroizoláciu pri daždi, odvádza vodné pary z konštrukcie smerom von, vytvárauzavretý systém tepelnej izolácie, ktorý je chránený pred dažďom, snehom, prachom a vlhkosťou. Je vhodná aj na montáž do šikmých strešných systémov zo skladaných tehlových, betónových, vláknocementových, keramických a bridlicových krytín. Môže sa použiť aj na zvislé stenové konštrukcie ako vetrolamy.


Podrobný rozdiel medzi hornou a dolnou časťou

Folie Jutadach 135 g

Na ľavej strane obrázka môžete vidieť detailnú fotografiu povrchu z hornej strany fólie a na pravej strane detailnú fotografiu zo spodnej strany fólie JUTA.


Parametre

  • Prepočet m2/rola: 75 m2 = 1rola
  • Šírka rolky: 1,5 m
  • Dĺžka vinutia: 50 m
  • Farba tlače: čierna
Popis
Záleží nám na vašom súkromí

Súbory cookie zabezpečujú fungovanie webovej stránky a umožňujú nám ju ďalej zlepšovať. Reklamy sa môžu zobrazovať aj na iných stránkach. Ak súhlasíte, kliknite na tlačidlo Povoliť všetko.

Povoliť všetkoPodrobné nastavení